Pvp Serverler Paylaşım Forumu,Pvp Server İp Adresleri, Pvp Server Kurulumları, Pvp Server Hilel

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

Çarşıdan aldım Seafight eve geldim Drakensang

nvidiashe

Çarşıdan aldım Seafight eve geldim Drakensang Empty Çarşıdan aldım Seafight eve geldim Drakensang

Mesaj tarafından nvidiashe Salı Tem. 24, 2012 6:48 pm

Arkadaşlar ne kadar ilgilenirsiniz bilemem ama bu haberi duyunca ilgisini çeken olur diye paylaşmak istedim.Bilgi paylaştıkça güzel ne de olsa

Drakensang için Kasma Paketi hediyeli kampanya

Popüler browser oyunlarının yayıncısı Bigpoint yaz için harika bir kampanya başlattı. Bigpoint Pay2Go ve Turkcell Mobil Ödeme'nin ortak başlattıkları bu kampanya ile oyunseverler keyifli bir ay geçirecekler gibi görünüyor.

Dark Orbit Seafight veya Farmerama oyunlarının her hangi biri için Turkcell 5685 üzerinden yapacağınız bir ürün alışverişinde Drakensang oynamak isteyenler Kasma Paketine hediye olarak sahip olabilecekler.Paket ceplerine otomatik olarak gelecek.

Drakensang Kasma Paketi nedir?

Drakensang Online kasma paketi ile oyun içinde şu özellik ve eşyalara sahip oluyorsunuz:

• 1 Basit tecrübe iksiri (ek tecrübe kazandırır)
    • 4 Sezgi meyvesi (+ % 100 tecrübe)
    • 20 Basit şifa iksiri
    • 300 Hakikat Kristali
    • 1 Kusurlu yakut (hasarı arttırır)
    • 1 Kusurlu oniks (kritik darbe verme şansını arttırır)
    • 1 kusurlu safir (saldırı hızını arttırır)
    • 1 Kusurlu disten (zırhı geliştirir)
    • Sınıfa göre tek elli silah
    • Sınıfa göre bir yüzük
    • 2 Ruh muhafızı

Drakensang başlangıcında oldukça etkili olabilecek Kasma Paketine sahip olanlar oyun içinde rahat edeceğe benziyorlar. Drakensang severlere duyurulur.

Çarşıdan aldım Seafight eve geldim Drakensang Drankensang_update
    vermidon

Çarşıdan aldım Seafight eve geldim Drakensang Empty Geri: Çarşıdan aldım Seafight eve geldim Drakensang

Mesaj tarafından vermidon Cuma Tem. 27, 2012 5:00 pm

Abi bu 3 oyunu da oynamıyorum ben ama drakensang oynuyorum ve
    o paketi almak istiyorum alamıcak mıyım ben şimdi? :// çok garip geldi bana abi :S
    trickster

Çarşıdan aldım Seafight eve geldim Drakensang Empty Geri: Çarşıdan aldım Seafight eve geldim Drakensang

Mesaj tarafından trickster Çarş. Ağus. 01, 2012 2:21 pm

vermidon demiş ki:
    Abi bu 3 oyunu da oynamıyorum ben ama drakensang oynuyorum ve
    o paketi almak istiyorum alamıcak mıyım ben şimdi? :// çok garip geldi bana abi :S

bende böyle düşünüyordum ama alamıyomuşsun dostum zaten oyuna çekmek için yapılan bi kanpanya olduğundan öyle olsa tutmazdı
    oyunDoktoru

Mesaj tarafından oyunDoktoru Ptsi Ağus. 06, 2012 4:58 am

ya yeni çıkarmışlar oyunu işte eski oyunlarıyla destekleyip kastırmak istiyorlar. o yüzden de kasma paketi eriyorlar benım anladıgım kadarıyla

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 4:21 pm