Pvp Serverler Paylaşım Forumu,Pvp Server İp Adresleri, Pvp Server Kurulumları, Pvp Server Hilel

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

Dondurma makinesinin intikamı

evrimsel

Dondurma makinesinin intikamı Empty Dondurma makinesinin intikamı

Mesaj tarafından evrimsel C.tesi Haz. 09, 2012 9:28 pm

Arkadaşlar sanalikaya başladığımdan beri hiç bu kadar sevinmemiştim açıkçası. Hani bir çok online oyun oynarım ama çok kısa sürede sevmezdim özellikle sosyal arkadaşlık oyunları falan filan ama buradaki dondurma makinesi sanalika ve turkcell iş birliği ile 2 tl 90 kuruş olmuş. Helal olsun adamlar hakediyor sağlam çalışıyorlar. Very Happy Helal lan size
    COREtm

Dondurma makinesinin intikamı Empty Geri: Dondurma makinesinin intikamı

Mesaj tarafından COREtm Paz Haz. 10, 2012 2:00 pm

İş yerinde sıkılınca Sanalika oynuyorum. Çok güzel grafikleri falan çok şirin Very Happy Herkese tavsiye ederim güzel oyun ayrıca kampanyadan da dün aldım sorun çıkmadı. Oyuna yeni bir tat katıyor makina
    COREtm

Mesaj tarafından COREtm Paz Haz. 10, 2012 10:48 pm

Çok güzel kampanyaymış benimde insanlarla daha kolay tanışmaya ihtiyacım vardı sanalika'da Very Happy başka kampanyalar var mı ben bunu gördüm buradan buna baktım ama biri kesin birşey yazabilir mi?
    draxis

Mesaj tarafından draxis Salı Haz. 12, 2012 5:33 pm

Yaz için harika bir kampanya olmuş ve kampanya bitmeden cafeden arkadaşlarla bizde birer dondurma makinası alıcaz.
    excreaty

Mesaj tarafından excreaty Çarş. Haz. 13, 2012 2:15 pm

sanalika gercekten cok hos bi insan sanal olarak sosyallsiyosun insanlarla böle kampanyalar olunca insanın alası geliyo gercekten ^^ peki baska yararlanan varmı kampanyadan?
    foreverbursa

Mesaj tarafından foreverbursa Çarş. Haz. 13, 2012 6:02 pm

evrimsel demiş ki:Arkadaşlar sanalikaya başladığımdan beri hiç bu kadar sevinmemiştim açıkçası. Hani bir çok online oyun oynarım ama çok kısa sürede sevmezdim özellikle sosyal arkadaşlık oyunları falan filan ama buradaki dondurma makinesi sanalika ve turkcell iş birliği ile 2 tl 90 kuruş olmuş. Helal olsun adamlar hakediyor sağlam çalışıyorlar. Very Happy Helal lan size

kampanya cok guzel tatıle denk gelmesıdeayrı bı guzellık katıyor zaten Smile
    foreverbursa

Mesaj tarafından foreverbursa Cuma Haz. 15, 2012 12:01 pm

evrimsel demiş ki:Arkadaşlar sanalikaya başladığımdan beri hiç bu kadar sevinmemiştim açıkçası. Hani bir çok online oyun oynarım ama çok kısa sürede sevmezdim özellikle sosyal arkadaşlık oyunları falan filan ama buradaki dondurma makinesi sanalika ve turkcell iş birliği ile 2 tl 90 kuruş olmuş. Helal olsun adamlar hakediyor sağlam çalışıyorlar. Very Happy Helal lan size

çok iyi kampanya hacılar adamlar iyi düşünmüşş foreverturkcell Very Happy hemen basladım kampanyayı kullanmaya bu fırsat kaçmaz Very Happy
    excreaty

Mesaj tarafından excreaty Ptsi Haz. 18, 2012 1:39 am

kahve makinası ve dondurma makinası sayesnde cevrem genişledi bu yaz dondurmalar benden Razz sanlika forever:D

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 2:15 pm