Pvp Serverler Paylaşım Forumu,Pvp Server İp Adresleri, Pvp Server Kurulumları, Pvp Server Hilel

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+4
yüzpin
rebel4nqel
hunter355
SweetPumpkin
8 posters

cengizhan2 hakkında...

SweetPumpkin
    SweetPumpkin

cengizhan2 hakkında... Empty cengizhan2 hakkında...

Mesaj tarafından SweetPumpkin Cuma Şub. 24, 2012 9:33 pm

sa hacılar. geçen gün arkadaşlarla gezerken yeni bir oyun arayışı içersine girdik. metin2 gibi oyunların hile hurda pikaçu tayfasından çok sıkıldık. Cengizhan2'yi duyduk ve betasının olumlu şekilde bittiğini okuduk. Biz bir kaç kişi başladık. Özellikle teamspeakla oynayınca çok eğlenceli bir hale geliyor oyun. Sizlerde denemelisiniz bence. oyun için nickim "Erlikhan" pm atarsanız beraber kasma şansımızda olur.
    hunter355

cengizhan2 hakkında... Empty Geri: cengizhan2 hakkında...

Mesaj tarafından hunter355 Cuma Mart 09, 2012 3:34 am

hocam bu oyunu bende oynuyom Türk ırkındayım ama iç işleri görevinde takıldım biliyosan biraz bahsetsene. Cengiz Han 2 oyna falan yazıyodu bi yerde tıkladım buldum ama oyunu doğru dürüst öğrenemedim. ama çok güzel bi oyun baya bağladı beni kendine.
    rebel4nqel

Mesaj tarafından rebel4nqel Perş. Ekim 18, 2012 8:55 pm

Uzun süredir Cengizhan 2'yi bende oynuyorum diğer MMORPG oyunlar gibi oyunda hile yok herkes hakkıyla emeğiyle kendini geliştiriyor,oyun görevlileri de çok ilgililer ve lonca sistemi sayesinde çok güzel arkadaşlıklar edinilebiliyor.Oyunda 4 tane ırk var ister Türk olun ister Rus yada diğerleri tercihi bize bırakmışlar üstelik oyun tamamen Türkçe olduğundan her şeyi rahatça anlayabiliyoruz.Ve biz oyuncuların en çok sevdiği şey olan etkinlik ve hediyeler Cengizhan 2'de fazlasıyla mevcut. Bence sizde denemelisiniz cheers
    yüzpin

Mesaj tarafından yüzpin C.tesi Ekim 20, 2012 6:33 pm

Oyun insanı baya sarıyor.
    Oyunda çok hızlı bir şekilde seviye alıyorsun.
    Görevlere oyun seni otomatik olarak götürüyor.
    Çeşitli meslek gurupları var.
    Ülkeler arası savaşlara katılıyorsun.
    Her gün etkinlikler oluyor.
    Bineklere ilk seviyede biniyor ve binek türü çok.
    VamosMiAmor

Mesaj tarafından VamosMiAmor Paz Ekim 21, 2012 3:01 pm

Cengiz Han 2 gerçekten müthiş bir oyun.Grafikler etkileyici.Oynanabilirlik ve görev sistemi de çok basit.Herkesin mutlaka oynaması gereken bir oyun.
    sncmt5

Mesaj tarafından sncmt5 Paz Ekim 21, 2012 11:41 pm

Merhaba arkadaşlar.
    Uzun zamandır Cengiz Han 2 gibi bir oyun arıyordum.
    Gerçekten çok zevkli ve eğlenceli bir oyun, yöneticiler çok ilgililer.
    Binekleri gerçekten süper sırf binekler için oynanır. Very Happy
    Ücretsiz indirilebilen MMORPG online oyunu olması,%100 Türkçe içerikli olması oyunun artılarından biri.
    Ayrıca görevleri yaparak hızlı bir şekilde level alabilir oyunun tadını daha rahat çıkarabilirsiniz. Smile
    enjoys

Mesaj tarafından enjoys Çarş. Ekim 24, 2012 3:08 am

Gerçekten güzel bir MMORPG oyunu 'Cengizhan 2'.Kesinlikle tavsiye ediyorum.Oyun içeriğinde;özellikle Türklere yer verilmesi başta olmak üzere,dans ederek tecrübe,saygınlık, prestij gibi puanların kazanılması,bineklerin çeşitli yeteneklerinin olması,usta-öğrenci ilişkisinin bulunması,evlilik sisteminin bulunması,otomatik saldırı sisteminin olması,meslek sisteminin olması oyuna ayrı güzellik ve heyecan katmakla birlikte alışılagelinmiş bir MMORPG oyun anlayışı dışına çıkılmış olması gerçekten güzel.
    saditimiltonguz

Mesaj tarafından saditimiltonguz Cuma Ekim 26, 2012 11:40 pm

Cengizhan 2 Demiryumruk ile yaklaşık 1 ay önce tanıştım.Oyun gerçekten muhteşem.Gerek görev sistemi olsun gerek ırklar ve sınıflar olsun çok iyi düşünülmüş.Özellikle oyunun Türkçe olması ücretsiz olması ve JoyGame gibi ünlü ve başarılı bir firmanın eseri olması beni bu oyuna bağladı diyebilirim.Ayrıca oyunun hikayesi de çok müthiş.Zaten oyunun tanıtım videosunu izledikten sonra hemen oynamak istiyorsunuz.JoyGame'in resmi sitesinden oyunun tanıtım videosunu izleyebilir ve oyunun bilgilerine ulaşabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyorum ben Türk ırkı oldum ama ırkların güç dengesi hemen hemen aynı.

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 12:42 pm