Pvp Serverler Paylaşım Forumu,Pvp Server İp Adresleri, Pvp Server Kurulumları, Pvp Server Hilel

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

sanalikacılar hadi oyuna ekleyin oyunda beni

evrimsel

sanalikacılar hadi oyuna ekleyin oyunda beni Empty sanalikacılar hadi oyuna ekleyin oyunda beni

Mesaj tarafından evrimsel Ptsi Haz. 11, 2012 7:39 pm

arkadaşlar sanalikanın turkcel kampanyasındaki yeni kırmızı kahve makinesini aldım sizde deneyin öneririm ayrıca size resminide paylaşıcam ve ekleyin arkadaşlr beni nickim evrimsel yalnızoynamadan yorum atmayın biliyorum bir çok sanalikacı var bu forumda . Very Happy

işte kahve makinemiz

sanalikacılar hadi oyuna ekleyin oyunda beni 7rb2l
    excreaty

sanalikacılar hadi oyuna ekleyin oyunda beni Empty Geri: sanalikacılar hadi oyuna ekleyin oyunda beni

Mesaj tarafından excreaty Salı Haz. 12, 2012 1:21 am

bende sanalika oynuyorum uzun süredir kampanya güzel geldi denemek istiyorum yapn arkdaslrdn yorumlarnı alablrmym
    draxis

sanalikacılar hadi oyuna ekleyin oyunda beni Empty Geri: sanalikacılar hadi oyuna ekleyin oyunda beni

Mesaj tarafından draxis Çarş. Haz. 13, 2012 4:11 pm

sanalika'nın buna benzer mobil ödemelere yönelik 2-3 kampanyası daha var yaz'a girerken bu tür kampanyalar sanalika için gerçekten çok güzel oluyor.Benimde ismim draxis arkadaş listesine eklerseniz beraber oynayabiliriz.
    excreaty

Mesaj tarafından excreaty Perş. Haz. 14, 2012 4:34 pm

yaza özel güzel bi süpriz yaptı sanalika insanlarla tanısmam daha kolaylastı buna benzer önerebilecege bilceginiz extralar varmı?
    foreverbursa

Mesaj tarafından foreverbursa Perş. Haz. 14, 2012 5:11 pm

evrimsel demiş ki:arkadaşlar sanalikanın turkcel kampanyasındaki yeni kırmızı kahve makinesini aldım sizde deneyin öneririm ayrıca size resminide paylaşıcam ve ekleyin arkadaşlr beni nickim evrimsel yalnızoynamadan yorum atmayın biliyorum bir çok sanalikacı var bu forumda . Very Happy

işte kahve makinemiz

sanalikacılar hadi oyuna ekleyin oyunda beni 7rb2l

çok iyi kampanya hacı dayıı ben kullanıyorum foreverturkcell
    excreaty

Mesaj tarafından excreaty Ptsi Haz. 18, 2012 1:18 am

kırmızı kahve makina kampanyası baya uygunmus cok kıyak oldu kahveler bundan snra benden Razz

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 3:14 am