Pvp Serverler Paylaşım Forumu,Pvp Server İp Adresleri, Pvp Server Kurulumları, Pvp Server Hilel

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZombiRock denediniz mi ?

Favole

ZombiRock denediniz mi ? Empty ZombiRock denediniz mi ?

Mesaj tarafından Favole Cuma Şub. 24, 2012 9:34 pm

Merhabalar , aranıza katıldığım için mutluyum gelir gelmez de sizlerle sevdiğim bir oyunu paylaşmak istedim.

Geçenlerde arkadaşlarımın tavsiyesiyle girdim baktım bende cidden eğlenceli bir oyun olmuş. Zombilerin akın akın geldiği bir ortamda boksör olarak yumruk atmak acayip bi keyif verdi bana. Cool Sizler de denemek isterseniz buyrun bi bakın netten aratabilirsiniz. Etkinliklerde falan karşılaşmak dileğiyle Very Happy
    Favole

ZombiRock denediniz mi ? Empty Geri: ZombiRock denediniz mi ?

Mesaj tarafından Favole Cuma Nis. 06, 2012 9:59 pm

Selamlar tekrardan oyunla ilgili başlıktan devam edeyim. zombirock yeni patchle beraber baya güzel tatlı bi oyun oldu. Aksiyon için gerekli malzemeleri rahat rahat sağlayabiliyoruz , ortam güzel oyuncular arttı falan. Zombi dövmenin zevki tadından yenmicek durumda. Beklerim valla buyrun gelin beraber eğlenelim. Ulaşmak isterseniz nickim aynı burdakiyle. ! Görüşürüz ! iyi avlar.

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 12:11 am